Wybierz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty urządzeń marki Viessmann na zasadach określonych w Regulaminie i Deklaracji ochrony danych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną od Viessmann sp. z o.o. na zasadach określonych w Regulaminie. Zgoda ta jest dobrowolna.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych w myśl ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych jest Viessmann Sp z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 65. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do sporządzenia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe i mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Viessmann Sp. z o.o., w tym Partnerom Handlowym, w celu sporządzenia oferty handlowej, a także organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każdy ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z  obowiązującymi przepisami.